Всі знають таке народне приказка “Гарна дівчина, як у лузі калина”. Це значить, що необхідно наглядати за собою. Хто хоче бути здоровим, то потрібен медцентр “Медичний центр лікаря Тарасюка”. Основною спеціалізацією є:
— Хірургія;
— Лазерна, класична, апаратна косметологія та дерматологічні процедури;
— Ін’єкції краси.

Розглядаючи детальніше пластичну, ендоскопічну, лазерну та дитячу хірургію, вона поділяється на категорії:
— Пластична хірургія це: ринопластика, зменшення грудей, пластика обличчя, пластика вух, лазерна корекція повік, підтяжка шиї, абдомінопластика, ліпосакція, корекція об’єму голеней, вирішення проблем із гінекомастією, трансплантація жирової тканини, пластика в інтимних зонах;
— Хірургія з використанням лазера це: лазерне лікування хронічних ринітів, лікування хронічного тонзиліту, лікування храпу;
— Сукупна ендоскопічна хірургія це: лапароскопія, баріатрична хірургія відносно зайвої ваги;
— Хірургія для маленьких пацієнтів це: корегування фімозу, ендоскопічне лікування пахових та пупкових кил, лікування варікоцелє, корекція за допомогою лазера врослих нігтів, ендоскопічна апендектомія.

Також в клініці займаються діагностуванням та лікуванням в сфері оториноларингології: лікування тонзиліту, видалення кіст гайморових пазух, видалення поліпів носа, викривлення перегородка носа, видалення аденоїдів, лікування риніту.

В переліку медцентрів клініка знаходиться серед лідерів. Все через якості, тобіж переваги, якими лікарі клініки оволоділи:
— Наявність якісних професійних технологічних апаратів. Технологічність дозволяє вирішувати задачі різної складності. Операціїпо покращенню естетичних та реконструктивних властивостей тіла проводяться найбільш акуратним чином;
— Встановлені сучасні лазери, а також ендоскопічна техніка, яка має найвищу точність і функціональність;
— У клініці хірургічні способи комбінуються з прогресивною косметологією, що дозволяє ліквідувати травматичний вплив, формувати зручні умови під час операції.

Лікарі використовують професіональний підхід на всіх періодах роботи, слухаємо побажання клієнтів та маємо високі моральні стандарти. Це відноситься до кожного етапу під час роботи з ”Медичним центром лікаря Тарасюка”, починаючи від вашого першого контакту в клініку.

Коли комусь потрібна якась з вищенаведених послуг медцентру або якась інша, наприклад, <a href=”https://www.estet-klinika.com/khirurhiia/plastychna-khirurhiia/mamoplastuka”>мамапластика в Рівному</a>, то в лікарні раді будуть надати медичну допомогу. Надають допомогу кращі спеціалісти в своїй спеціалізації.

Зв’язок з ”Медцентром Тарасюка” встановлюється наступним чином можна:

Зайшовши у медичний центр “Медичний центр лікаря Тарасюка” за адресою: Рівненська область, Рівненський район, с.Бармаки, пров. Хутірський, 5;
Зв’язавшись за номерами — +38 (097) 91-90-303, +38 (098) 610-84-61, або написавши у Вайбер чи Вотсап;
Написавши лист на e-mail — klinika.plastika@gmail.com або rcrivne@gmail.com;
Використовуючи соціальні мережі — facebook.com/estetklinikarv, instagram.com/estet_klinika_rv.